0%
סלים

יעד  סלים

תרום ע"י קמפיין ראשי


kerestir4
kerestir4
kerestir4
kerestir4
kerestir4

A1800201059@gmail.com :מייל מנהל קמפיין

תורמים

גבוה
עדכני
ישן

מתרימים


  גבוה     תורמים  

קבוצותבס''ד


פלייש מיט פיש פאר יעדע משפחה

פלייש מיט פיש פאר יעדע משפחה


...

תכונה רבה ניכרת בימים אלה במטה ארגון ׳דרכי ישעי׳ה׳ לקראת ג׳ אייר, הלא הוא יום פטירת הצדיק הנודע רבי ישעיה ב״ר משה מקרעסטיר זי״ע, לחלוקת אלפי סלי מזון למשפחות נזקקות כדרכו בקודש של הצדיק, לזכרו ולעילוי נשמתו.
המטרה: להעביר את כל הסלים לסעודת הייארצייט הגדולה בעולם שתתקים ׳בו ביום׳ בעצם יום ההילולא בביתם של נזקקים רבים בשליחותם של אלפי התורמים, המבקשים לבצע את פעולת החסד ביום הילולת הצדיק. 

ההיערכות לחלוקה הגדולה ביום ההילולא מחייבת לוגיסטיקה מיוחדת. שבועות ארוכים לפני יום ההילולא נשכר אולם מיוחד בו פועלים עשרות מתנדבים יקרים, כדי לארגן את החלוקה על הצד הטוב ביותר. מרכישת מוצרי המזון, דרך אריזתם באופן יעיל ועד להנחתם על מפתן הדלת באופן מכובד וראוי. מדובר על קרוב ל-4,000 סלי מזון המחיים אלפי בני משפחות בישראל.

אחד היתרונות של 'דרכי ישעיה' הוא שכל השלבים מתועדים! ימי ההכנה, האריזה והחלוקה מצולמים ומועברים בשידור חי לכל מבקש וצופה. וכך, ביום החלוקה -ערב יומא דהילולא- ניתן לראות בכל רגע את פעילות החסד המופלאה הנעשית מכספי התרומות, כיצד מוכנסים העופות לשקיות ענק, כיצד מרכזים את בקבוקי השתיה המתוקה, כיצד נארז הסל בדרכו אל היעד. פרטי הצפייה מופיעים פה באתר.

כידוע, דמותו של הצדיק רבי ישעי׳ה ב״ר משה הפכה לנחלת כלל עם ישראל, הרואים בו את עמוד הישועות של הדור הממשיך לפעול בשמים עבור הפועלים בדרכו הקדושה ומסייעים בפעולות החסד.

אין ספק כי בדור שלנו הזקוק לישועה ונחמה בכל תחום, דמותו הטהורה של רבי ישעי'ה משמשת כמגדלור של אור המשפיע חסד וישועה. וכעת לפני יום פטירתו, ג' אייר, המסוגל מאד, אלפים רבים מצטרפים לתרומת סלי מזון שע"י 'דרכי ישעיה' המחולקים בערב יום ההילולא לעילוי נשמתו וכך זוכים לישועות פלאיות כפי שרבים חוו בעיניהם.


...

תזכו למצוות

פלייש מיט פיש פאר יעדע משפחה

......

With many thanks for your considerationתזכו למצוות

×
graf

הסכום לתרומה
כפול מספר חודשים

(ללא תפיסת מסגרת)


הסכום לתרומה
בחלוקה למס' תשלומים

(תפיסת מסגרת)
graf
×
graf

תווים שנותרו 100


תווים שנותרו 100

graf
×
graf

Connecting to PCI Server...
סרוק את הקוד
או
המתן לקבלת SMS לטלפון

graf
×
graf

תודה על תרומתך לפלייש מיט פיש פאר יעדע משפחה


: הסכום

: אסמכתא

back
back